Wszyscy kandydaci do Rady Dzielnicy

Luty 28th, 2014 | Posted by admin in Bez kategorii

LP

NAZWISKO

IMIĘ

WIEK

ZAWÓD

POPARCIE

1 BANASIAK KLAUDIA

29

technik technologii odzieży grupa wyborców z terenu Jednostki
2 BASTA JADWIGA

65

technik komunikacyjny (emeryt) grupa wyborców z terenu Jednostki
3 BLOT STEFAN

61

technik mechanik grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
4 BOGUCKI KRZYSZTOF

53

socjolog grupa wyborców z terenu Jednostki
5 BONIEWSKI LESZEK

59

górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
6 CHYLA BOŻENA

53

mgr pielęgniarstwa grupa wyborców z terenu Jednostki
7 CYGAN BARBARA

50

pośrednik pracy grupa wyborców z terenu Jednostki, Inicjatywa Sąsiedzka „Nasze Osiedle Ścigały”
8 DYTKOWICZ ROMAN

30

górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
9 FLIS ALEKSANDRA

51

architekt grupa wyborców z terenu Jednostki
10 GISICKI MIROSŁAW

57

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki
11 GRZESIEK RYSZARD

67

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
12 GULLA MATEUSZ

19

kucharz grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
13 GUZIK MACIEJ

39

przedsiębiorca prywatny grupa wyborców z terenu Jednostki
14 HERCIG JOWITA

43

filolog,menadżer kultury grupa wyborców z terenu Jednostki
15 JAŃCZYK EWELINA

51

własna dział. gosp.  grupa wyborców z terenu Jednostki
16 KACZYŃSKA BARBARA

54

inżynier grupa wyborców z terenu Jednostki
17 KONIECKO URSZULA

57

nauczyciel,pedagog szkolny grupa wyborców z terenu Jednostki, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Polski Zw. Działkowców
18 LAKSA JÓZEF

69

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
19 LIPOWSKA DANUTA

32

technik handlowiec grupa wyborców z terenu Jednostki
20 ŁAPIŃSKA MONIKA

29

technik technologii odzieży grupa wyborców z terenu Jednostki
21 ŁAPIŃSKI TADEUSZ

59

górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
22 MAKOSZ TOMASZ

31

automatyk, robotyk grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
23 MALIK ANNA

42

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki, Wspólnota Mieszkaniowa ul. Modrzewiowa nr 21,23,25,27,29
24 MANIA ANDRZEJ

56

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
25 MARCINIAK ZBIGNIEW

55

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
26 MICHAŁEK MAKSYMILIAN

31

matematyk grupa wyborców z terenu Jednostki, Ruch Autonomii Śląska, Związek Górnośląski
27 MIELCZAREK KRZYSZTOF

35

ekonomista grupa wyborców z terenu Jednostki, , Inicjatywa Sąsiedzka „Nasze Osiedle Ścigały”
28 MRYC MAREK

49

mgr inż. hutnik grupa wyborców z terenu Jednostki
Związek Górnośląski
29 PACH BOGDAN

52

technik górnik grupa wyborców z terenu Jednostki
30 PAJĄK ELŻBIETA

66

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki, Inicjatywa Sąsiedzka „Nasze Osiedle Ścigały”
31 PALENTA MATEUSZ

24

student grupa wyborców z terenu Jednostki,
Ruch Autonomii Śląska
32 POLOWCZYK HENRYK

52

emeryt grupa wyborców z terenu Jednostki
33 RÓŻAŃSKI ŁUKASZ

23

kucharz grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
34 STĘPIEŃ DAMIAN

34

mgr zarządzania grupa wyborców z terenu Jednostki
35 SZYMAŃSKI KAROL

34

psycholog przedsiębiorczości i zarządz. grupa wyborców z terenu Jednostki
36 WALECZEK JERZY

43

kierowca grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
37 ZIELIŃSKI MATEUSZ

26

automatyk grupa wyborców z terenu Jednostki
Ruch Autonomii Śląska
38 ZIEMIEC KATARZYNA

44

nauczyciel grupa wyborców z terenu Jednostki

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.