Plan kolędy

Listopad 12th, 2010 | Posted by admin in Bez kategorii

6 listopada 2010 – sobota
1. ul. Na Obrzeżu 1, 1a, 1b – Sojka Kamil, Krysiak Kornel (ks. Piotr)
2. ul. Na Obrzeżu 3, 3a – Gieroń Kacper, Grzywacz Jakub (ks. Adam)
3. ul. Na Obrzeżu 3b, 3c – Wyszogrodzki Mateusz, Paszko Patryk (ks. Czarek)
4. ul. Blachnickiego 2 – Kozłowski Piotr, Wróbel Sebastian (ks. Marcin)
5. ul. Blachnickiego 2a – Kaszowski Franek, Sternal Janusz (ks. Jakub D.)

7 listopada – niedziela
1. ul. Blachnickiego 4 – Szymik Ryszard, Stanecki Łukasz (ks. Marcin)
2. ul. Blachnickiego 4a – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan (ks. Szymon)
3. ul. Hoppego 1 – Matera Piotr, Pawluczuk Radosław (ks. Adam)
4. ul. Hoppego 1a – Góra Dawid, Reimann Adam (ks. Jakub D.)
5. ul. Hoppego 4 – Gieroń Kacper, Kozłowski Piotr (ks. Czarek)

13 listopada 2010 – sobota
1. ul. Hoppego 4a – Gieroń Kacper, Grzywacz Jakub (ks. Marcin)
2. ul. Hoppego 3a – Wróbel Sebastian, Paszko Patryk (ks. Jakub K.)
3. ul. Hoppego 3 – Matera Piotr, Muller Oskar (ks. Czarek)

14 listopada – niedziela
1. ul. Modrzewiowa 1, 3, 5 – Gieroń Kacper, Grzywacz Jakub (ks. Jakub D.)
2. ul. Modrzewiowa 7, 7a, 7b – Kozłowski Piotr, Wyszogrodzki Mateusz (ks. Czarek)
3. ul. Modrzewiowa 9, 11, 13, 15 – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan (ks. Szymon)
4. ul. Modrzewiowa 17, 19, 21,23 – Krysiak Kornel, Gawlik Krzysztof (ks. Jakub K.)

20 listopada – sobota
1. ul. Modrzewiowa 25, 27, 29 – Franek Kaszowski, Franek Szymura
2. ul. Modrzewiowa 24 – Lesiak Łukasz, Sojka Kamil
3. ul. Modrzewiowa 24 a – Perzanowski Kamil, Sobolewski Grzegorz
4. ul. Modrzewiowa 24 b – Wróbel Sebastian, Grzywacz Jakub
5. ul. Modrzewiowa 24 c – Kozłowski Piotr, Wyszogrodzki Mateusz

21 listopada – niedziela
1.ul. Modrzewiowa 30 b – Góra Dawid, Sobolewski Grzegorz
2. ul. Modrzewiowa 30 c – Szymura Bogdan, Szymura Franciszek
3. ul. Modrzewiowa 32 – Kozłowski Piotr, Gieroń Kacper

27 listopada – sobota
1. ul. Modrzewiowa 34 – Potocki Łukasz, Nowak Sebastian
2. ul. Modrzewiowa 36 – Kozłowski Piotr, Szymura Franek
3. ul. Modrzewiowa 38 – Perzanowski kamil, Sobolewski Grzegorz
4. ul. Wiązowa 7a-d – Lesiak Łukasz, Sojka Kamil
5. ul. Wiązowa 7 e-h – Krysiak Kornel, Adam Reimann

28 listopada – niedziela
1. ul. Brzozowa 3 – 13 – Szymura Franciszek, Góra Dawid
2. ul. Brzozowa 15 – 21, Morowa 20 – Krysiak Kornel, Górski Bartek
3. ul. Wajdy 1 i Wajdy 2 (od dołu do środka) – Kołodziejski Bartek, Gawlik Krzysztof
4. ul. Wajdy 2 (od góry do środka) – Perzanowski Kamil, Sobolewski Grzegorz
5. ul. Wajdy 5 i 11 – Paszko Patryk, Pawluczuk Radosław

3 grudnia – piątek
1. ul. Wajdy 4 (od dołu do środka) – Krysiak Kornel, Will Eryk
2. ul. Wajdy 4 (od góry do środka) – Lesiak Łukasz, Grzywacz Jakub
3. ul. Wajdy 8 i 14 – Reimann Krzysztof, Sobolewski Grzegorz

4 grudnia – sobota
1. ul. Wajdy 6 (od dołu do środka) – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan
2. ul. Wajdy 6 (od góry do środka) – Paszko Patryk, Staroń Piotr
3. ul. Wajdy 10 i Wajdy 12 – Perzanowski Kamil, Sobolewski Grzegorz
4. ul. Wajdy 7 i 9 – Kozłowski Piotr, Gawlik Krzysztof

5 grudnia – niedziela
1. ul. Wajdy 15 – Kozłowski Piotr, Wyszogrodzki Mateusz
2. ul. Wajdy 16 – Lesiak Łukasz, Nowak Sebastian
3. ul Wajdy 17 – Sobolewski Grzegorz, Szymura Franciszek
4. ul. Wajdy 18 (od dołu do środka) – Kołodziejski Bartosz, Staroń Piotr
5. ul. Wajdy 18 (od góry do środka) – Krysiak Kornel, Paszko Patryk

10 grudnia – piątek
1. ul. Wajdy 23 i 27 (numery od 1 do 10) – Kołodziejski Bartosz, Grzywacz Jakub
2. ul. Wajdy 25 i 27 (numery od 11 do 20) – Staroń Piotr, Sobolewski Grzegorz
3. ul. Katowicka 29, 29a, 31, 31a – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan
4. ul. Katowicka 2-28 – Kaszowski Franciszek, Nadolny Michał

11 grudnia – sobota
1. ul. Katowicka 34, 36, 38 – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan
2. ul. Katowicka 33, 33a, 35, 35a – Nowak Sebastian, Potocki Łukasz
3. ul. Katowicka 44, 44a, 46 – Sternal Janusz, Gulla Mateusz
4. ul. Katowicka 46a, 46b, 46c – Fiszer Adrian, Pawluczuk Radosław
5. ul. Katowicka 48, 48a, 48b – Kaszowski Franciszek, Reimann Krzysztof

12 grudnia – niedziela
1. ul. Katowicka 48c, 50, 50a – Szymura Franciszek, Szymura Bogdan
2. ul. Katowicka 13 – 21 – Kaszowski Franciszek, Gawlik Krzysztof
3. ul. Katowicka 3 – 5 – Szymik Ryszard, Reimann Adam
4. ul. Katowicka 7 – 11a – Górski Bartek, Lesiak Łukasz
5. ul. Górna (od nieparzystych) – Muller Oskar, Sobolewski Grzegorz

17 grudnia – piątek
1. ul. Kraszewskiego (od początku) – Fiszer Adrian, Kaszowski Franciszek
2. ul. Bończyka (od początku) – Szymura Franek, Sobolewski Grzegorz
3. ul. Mieroszewskiego (od początku) – Szymik Ryszard, Reimann Adam
4. ul. Ścigały 48 – 59a – Reimann Krzysztof, Krysiak Kornel

18 grudnia – sobota
1. ul. Ścigały 45 – 45c – Sternal Janusz, Wyszogrodzki Mateusz
2. ul. Ścigały 35a – 41a Paszko Patryk, Kozłowski Piotr
3. ul. Ścigały 35 – 41 Stanecki Łukasz, Gulla Mateusz
4. ul. Ścigały 47 – 47c – Staroń Piotr, Nadolny Michał
5. ul. Ścigały 27 – 33 – Gawlik Krzysztof, Kaszowski Franciszek
6. ul. Ścigały 40 – 46 – Muller Oskar,

19 grudnia – niedziela
1. ul. Ścigały 28 – 34
2. ul. Ścigały 27a – 33a – Kaszowski Franciszek
3. ul. Ścigały 24 (nr 41-50) 36 – 38
4. ul. Ścigały 24 (nr 1-40)
5. ul. Ścigały 8A

27 grudnia – poniedziałek
1. ul. Ścigały 2A-8
2. ul. Żogały 1, 2- 2 b, 5 – 5 b
3. ul. Żogały 4 – 10
4. ul. Nagórników 2 – 8
5. ul. Nadgórników 3, 7, 10, 11, 28 – 34

28 grudnia – wtorek
1. ul. Nadgórników 12 – 12 c
2. ul. Sztygarska 1, 3, 5, 2a
3. ul. Sztygarska 2
4. ul. Kowalska (od początku), Piotra
5. ul. Markiefki 78 – 96

29 grudnia – środa
1. ul. Markiefki 67 – 83
2. ul. Markiefki 56 – 66
3. ul. Markiefki 68 – 76
4. ul. Markiefki 53 – 65a, 65
5. ul. Markiefki 43 – 51

30 grudnia – czwartek
1. ul. Markiefki 46 – 54
2. ul. Markiefki 32 – 42
3. ul. Markiefki 33a, 37a
4. ul. Markiefki 33
5. ul. Markiefki 37 – 41

2 stycznia – niedziela
1. ul. Markiefki 42a, 42 b, 42c, 44
2. ul. Kopalniana 2, 2a, 2c, Ryszarda, Markiefki 29
3. ul. Kopalniana 4, 4a – 4e.
4. ul. Kopalniana 5, 5a, 5b
5. ul. Normy, Krakusa, Węglana, Koniarkowej
6. ul. Nowa, Grabonia, Kręta

3 stycznia – poniedziałek
1. ul. Wróblewskiego 31 a – 33 a, 43
2. ul. Wróblewskiego 37 – 41
3. ul. Wróblewskiego 17 – 31
4. ul. Wróblewskiego 32 – 40
5. ul. Wróblewskiego 7 a od dołu
6. ul. Wróblewskiego 7 b od dołu

4 stycznia – wtorek
1. ul. Wróblewskiego 2 – 30
2. ul. Wróblewskiego 3-15
3. ul. Kurpiowska 1
4. ul. Kurpiowska 3
5. ul. Kurpiowska 5

5 stycznia – środa
1. ul. Kurpiowska 7
2. ul. Kurpiowska 2
3. ul. Kurpiowska 4

6 stycznia – czwartek
Kolęda na probostwie

7 stycznia – piątek
1. ul. Kurpiowska 6
2. ul. Kurpiowska 8
3. ul. Kurpiowska 11
4. ul. Kurpiowska 13
5. ul. Lubuska 4, 6, 8

8 stycznia – sobota
1. ul. Lubuska 10,12,14
2. ul. Lubuska 7
3. ul. Lubuska 9
4. ul. Lubuska 11
5. ul. Lubuska 13

9 stycznia – niedziela
1. ul. Lubuska 15
2. ul. Lubuska 17
3. ul. Lubuska 19
4. ul. Lubuska 21
5. ul. Kujawska 1, 1 a, 1 b, 1 c
6. ul. Wiślana 2, 2a, 2b, 3, 3a

10 stycznia – poniedziałek
1. ul. Kujawska 3, 3a, 3b, 6b
2. ul. Kujawska 4, 4a, 6, 6a
3. ul. Wrocławska 7, 32, 34, 36
4. ul. Wrocławska 40, 42, 44
5. ul. Wrocławska 38, 46, 48

11 stycznia – wtorek
1. ul. Morawska, ul. Zakopiańska
2. ul. Sandomierska 5, 7, 9, 11
3. ul. Sandomierska 6, 8, 10, 10a
4. ul. Sandomierska 13, 15, 17, 19

12 stycznia – środa
1. ul. Sandomierska 21, 23, 25
2. ul. Sandomierska 12
3. ul. Sandomierska 14
4. ul. Łużycka 2, 2a, 4
5. ul. Karpacka 1, 3, 5, 7

13 stycznia – czwartek
1. ul. Karpacka 2, 4, 6, 8
2. ul. Karpacka 10, 12, 14
3. ul. Karpacka 9, 11, 13, 15
4. ul. Nowotarska (od początku) ul. Podhalańska 6
5. ul. Podhalańska 8
6. ul. Podhalańska 10

14 stycznia – piątek
1. ul. Podhalańska 12
2. ul. Podhalańska 14
3. ul. Podhalańska 16
4. ul. Podhalańska 18
5. ul. Podhalańska 20

15 stycznia – sobota
1. ul. Podhalańska 22
2. ul. Podhalańska 24
3. ul. Podhalańska 26
4. ul. Karoliny i ul. Leopolda
5. Kolęda dodatkowa
6. Kolęda dodatkowa

16 stycznia – niedziela
1. ul. Ludwika 46 – 48
2. ul. Ludwika 4- 44
3. ul. Ludwika 1-37
4. Kolęda dodatkowa
5. Kolęda dodatkowa
6. Kolęda dodatkowa

Plan kolędy 2010/2011

Plan kolędy 2010/2011

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.